topological-geometry

برج ها

در این بخش به طراحی چند برج معروف جهان میپردازیم

برج gran mediterraneo با طرحی مفهومی

“گران مدیترانئو” (gran mediterraneo) یک ساختمان مفهومی است که توسط آرشیتکت معروف بلژیکی دیوید تاجمن (david tajchman) طراحی شده است. این آسمان خراش از امکانات نوینی چون پارکینگ اتوماتیک و ایستگاه شارژ اتومبیل های برقی بدون راننده برخوردار است.

این برج چند طبقه از یک ژئومتری توپولوژیکی منحصر به فرد برخوردار است که تقابل رویکرد سنتی معاصر دال های افقی انباشته و پیچیده در شیشه های آینه ایی را به رخ می کشد. مصالح بکار رفته در این برج سیمان سفید است و نمای مرتفع آن ظاهری سلولی دارد که با گیاهان بومی منطقه مدیترانه آراسته شده است.

.

.

این برج باشکوه دارای تلفیق گوناگونی از برنامه های مناسب و درخور زندگی عمودی و همچنین آپارتمان های مسکونی و یک هتل می باشد. این مجموعه چندین بار، رستوران، مناطق اجاره کاری و باغ های عمومی، استخرشنا و چشمه های معدنی دریای لوط را در خود جای داده است.

علاوه بر این، “گران مدیترانئو” دارای فضای کاری مشترک برای ادارات و استارت آپ های رسمی به همراه فضاهای آموزشی و برگزارسی مراسم ها جهت کارکردهای بزرگتر است. فضای داخلی دارای انعطاف پذیری و آپارتمان های شخصی است که نور را از هسته مرکزی ساختمان متشعشع می کند. هر واحد شامل ترتیب سیال سطوح با پنجره های عریض از کف تا سقف که چشم انداز کاملی از منظره شهر می دهد می باشد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

معماری , آموزش معماری , سایت تخصصی معماری , مطالب معماری , مطالب تخصصی معماری

لابی مسکونی مرتفع

.

.

سوئیت های هتل

سوئیت های هتل

.

.

کشاورزی عمودی

کشاورزی عمودی

.

.

معماری , آموزش معماری , سایت تخصصی معماری , مطالب معماری , مطالب تخصصی معماری

باغچه های مشترک عمودی و فضاهای تجمع گروهی

 

مشخصات دانلود

نام :طرحهای معماری برج های جهان
منبع :http://saze20.ir

رایگان دانلود کنید !!!

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *