m1

مبحث اول مقرارات ملی ساختمان-سال 1392-تعاریف

مبحث اول مقرارات ملی ساختمان-تعاریف

مبحث اول مقررات ملی ساختمان تحت عنوان تعاریف، در قالب یکی از مجموعه مباحث مقررات ملی ساختمان به منظور آشنایی اولیه مهندسان و دست اندر کاران ساخت و ساز با الزامات، عناوین و بخشی از محتوی مباحث مقررات ملی ساختمان و همچنین آشنایی با بعضی از تعاریف و اصطلاحات عمومی که در مباحث مذکور مورد استفاده قرار گرفته است، برای اولین بار در کشور تدوین شده است.

این مبحث در دو بخش ارائه گردیده است. بخش اول به کلیات مباحث مقررات ملی ساختمان و دامنه کاربرد آنها پرداخته است و در بخش دوم، برخی از اصطلاحات و تعاریفی که کاربرد آنها در مجموعه مباحث مقررات ملی ساختمان جنبه عمومیت دارد ارائه شده است.

در مقابل هر یک از اصطلاحات و تعاریف، شماره ای قید گردیده است که بیانگر شماره مبحثی است که اصطلاح مورد نظر در آن مبحث، مورد استفاده قرار گرفته است. با این وجود برای اطلاع از ضوابط فنی و اجرایی و همچنین آشنایی با تعاریف اختصاصی در هر مبحث، مراجعه به مبحث مربوطه الزامی است.

سایت ما برای اولین بار در کشور اقدام به ترویج این قانون از طریق اینترنت نموده است که شما دوستان عزیز میتوانید از لینک زیر مبحث اول مقررات ملی ساختمان، ویرایش اول، سال 1392 را به صورت رایگان و با کیفیت عالی و حجم کم دانلود نمایید. امید است با رعایت قوانین الزامی ساخت و ساز، گامی موثر در راستای ایمنی سازه ها برداریم. مبحث اول مقررات ملی ساختمان از جمله مباحث و منابع مورد آزمون نظام مهندسی میباشد و برای داوطلبان این آزمون بسیار ضروری میباشد.

توضیحات

فایل دانلود بروز رسانی شد.میتوانید برای داشتن مبحث یکم ویرایش 92 بدون تبلیغات در صفحات کتاب ،فایل را دانلود کنید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *